"Travnitsa" ehk ravimtaimedega täidetud traditsiooniline vene nukk

Ravimtaimedega täidetud nukk on üks paljudest iidsetest traditsioonilistest vene nukkudest, mida kasutati haiguste peletajatena ning kurjuse eest kaitsjatena.

Vanarahvas uskus, et need nukud aitavad eelmal hoida haigusi, sest on täidetud erinevate taimedega - oli ju teada, et taimed ei lase kurjadel jõududel allilmast inimeste maailma tulla. Igal taimel oli oma tähendus ja vägi. Ka nukul endal on palju erinevaid detaile, millel on oma tähendus. Nuku meisterdamiseks kasutatakse naturaalseid materjale nagu puuvillane või linane kangas, lambavill ja puhtas keskkonnas kasvanud taimed. Nukku kaunistatakse pitsi, pärlite ja paeltega. Töötuba juhendab Veronika Meibaum, pärimuskultuuri 6. taseme spetsialist. Raskusaste: keskmineOsalejate arv: kuni 15 inimestKestus: ca 2 tundiTöötoa maksumus: 12.- eurot / osaleja (sisaldab kõiki materjale) NB! Töötuba on võimalik kutsuda ka endale külla! (Lisandub transpordikulu). Võta ühendust: es1 = 'mailto:veron '; es2 = '5;ka@veneta'; es3 = ';lu.ee'; ts1 = 'veronika@ve '; ts2 = '0;etalu.ee'; document.write(' '+ts1+ts2+' ');vero[No SpaM]nika@venetalu.ee või 55 958 038 "TRAVNITSA EHK RAVIMTAIMEDEGA TÄIDETUD NUKU TÖÖTUBA VENE TALUS" on tunnustatud EHE-märgisega. Ravimtaimedega täidetud nukk on üks paljudest iidsetest traditsioonilistest vene nukkudest, mida kasutati haiguste peletajatena ning kurjuse eest kaitsjatena. Professional web hosting site if you are looking some uk web hosting then look click here see picks for uk web site hosting website hosting web uk top high quality which web hosting UK Great Britain read top website hosting review this site here suggest good web hosting website providers review
"Travnitsa" ehk ravimtaimedega täidetud traditsiooniline vene nukk
Ravimtaimedega täidetud nukk on üks paljudest iidsetest traditsioonilistest vene nukkudest, mida kasutati haiguste peletajatena ning kurjuse eest kaitsjatena.
Vanarahvas uskus, et need nukud aitavad eelmal hoida haigusi, sest on täidetud erinevate taimedega - oli ju teada, et taimed ei lase kurjadel jõududel allilmast inimeste maailma tulla. Igal taimel oli oma tähendus ja vägi.

Ka nukul endal on palju erinevaid detaile, millel on oma tähendus. Nuku meisterdamiseks kasutatakse naturaalseid materjale nagu puuvillane või linane kangas, lambavill ja puhtas keskkonnas kasvanud taimed. Nukku kaunistatakse pitsi, pärlite ja paeltega.

Töötuba juhendab Veronika Meibaum, pärimuskultuuri 6. taseme spetsialist.

Raskusaste: keskmine
Osalejate arv: kuni 15 inimest
Kestus: ca 2 tundi
Töötoa maksumus: 12.- eurot / osaleja (sisaldab kõiki materjale)

NB! Töötuba on võimalik kutsuda ka endale külla! (Lisandub transpordikulu). Võta ühendust: või 55 958 038

"TRAVNITSA EHK RAVIMTAIMEDEGA TÄIDETUD NUKU TÖÖTUBA VENE TALUS" on tunnustatud EHE-märgisega.
"Travnitsa" ehk ravimtaimedega täidetud traditsiooniline vene nukk Ravimtaimedega täidetud nukk on üks paljudest iidsetest traditsioonilistest vene nukkudest, mida kasutati haiguste peletajatena ning kurjuse eest kaitsjatena.
est   rus  
Detsember 2018
ETKNRLP
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Vene taluõu asub Soomra külas Audru vallas, e-post Veronika 55 958 038, Ljubov 5170517