Piruka- ja präänikupidu

17. augustil algusega kell 13:00 toimub Vene talus piruka-ja präänikupidu. Piruka- ja präänikupidu on üks osa rahvuskultuuri teemakuude üritustest. Seekord tutvustatakse külalistele vene pirukate retsepte ja erinevaid pirukatüüpe, alatest karavaist rasstegaini välja. Samuti saab mekkida ehtsat meepräänikut. Huvilistel on võimalik saada küpstiste retsepte ning näidata ka oma oskusi, kuna külalistel palutakse võimaluse korral oma küpsetis kaasa võtta. Pirukate maitsmise kõrvale pakutakse teed ehtsast samovarist. Muusikalise poole eest hoolitseb Ilja Lunin balalaikal. Üritust toetavad Kultuurkapital ja Regionaalministri valitsemisala Kohaliku omaalgatuse programmi vahenditest.

17. augustil algusega kell 13:00 toimub Vene talus piruka-ja präänikupidu. Piruka- ja präänikupidu on üks osa rahvuskultuuri teemakuude üritustest. Seekord tutvustatakse külalistele vene pirukate retsepte ja erinevaid pirukatüüpe, alatest karavaist rasstegaini välja. Samuti saab mekkida ehtsat meepräänikut. Huvilistel on võimalik saada küpstiste retsepte ning näidata ka oma oskusi, kuna külalistel palutakse võimaluse korral oma küpsetis kaasa võtta. Pirukate maitsmise kõrvale pakutakse teed ehtsast samovarist. Muusikalise poole eest hoolitseb Ilja Lunin balalaikal. Üritust toetavad Kultuurkapital ja Regionaalministri valitsemisala Kohaliku omaalgatuse programmi vahenditest. Professional web hosting site if you are looking some uk web hosting then look click here see picks for uk web site hosting website hosting web uk top high quality which web hosting UK Great Britain read top website hosting review this site here suggest good web hosting website providers review
Piruka- ja präänikupidu
Veronika Meibaum 17. augustil 2013
17. augustil algusega kell 13:00 toimub Vene talus piruka-ja präänikupidu. Piruka- ja präänikupidu on üks osa rahvuskultuuri teemakuude üritustest.
Seekord tutvustatakse külalistele vene pirukate retsepte ja erinevaid pirukatüüpe, alatest karavaist rasstegaini välja. Samuti saab mekkida ehtsat meepräänikut.
Huvilistel on võimalik saada küpstiste retsepte ning näidata ka oma oskusi, kuna külalistel palutakse võimaluse korral oma küpsetis kaasa võtta.
Pirukate maitsmise kõrvale pakutakse teed ehtsast samovarist. Muusikalise poole eest hoolitseb Ilja Lunin balalaikal.
Üritust toetavad Kultuurkapital ja Regionaalministri valitsemisala Kohaliku omaalgatuse programmi vahenditest.
Piruka- ja präänikupidu 17. augustil algusega kell 13:00 toimub Vene talus piruka-ja präänikupidu. Piruka- ja präänikupidu on üks osa rahvuskultuuri teemakuude üritustest. Seekord tutvustatakse külalistele vene pirukate retsepte ja erinevaid pirukatüüpe, alatest karavaist rasstegaini välja. Samuti saab mekkida ehtsat meepräänikut. Huvilistel on võimalik saada küpstiste retsepte ning näidata ka oma oskusi, kuna külalistel palutakse võimaluse korral oma küpsetis kaasa võtta. Pirukate maitsmise kõrvale pakutakse teed ehtsast samovarist. Muusikalise poole eest hoolitseb Ilja Lunin balalaikal. Üritust toetavad Kultuurkapital ja Regionaalministri valitsemisala Kohaliku omaalgatuse programmi vahenditest.
est   rus  
Aprill 2018
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Vene taluõu asub Soomra külas Audru vallas, e-post Veronika 55 958 038, Ljubov 5170517