Kontsert Kihlepa rahvamajas 06.10

Vene talul on hea meel teada anda, et:

Pühapäeval, 6. oktoobril, toimub Kihlepa rahvamajas kontsert-pidu, mida korraldab Vene talu pererahvas. Kavas on balalaikamängu meistri Ilja Lunini kontsert (kes on käinud vallutamas südameid Võilillefestivali ajal), nii eesti- kui ka vene rahvatantsu- ja laulukollektiivide esinemised, Pavlovski Posaadi räti sidumise ja kandmise meistriklass, talisman-nuku tegemise õpituba, ravimtaimeteede tutvustus ja degustatsioon Mercedes Merimaa poolt ning soojendava meejoogi valmistamine. Tutvustatatkse Vene talu teemakuude raames toimunud näitusi ning tänatakse väljapanekute tarbeks oma esemeid laenanud isikuid. Kihlepa rahvamajas on võimalik külastada käsitööpoodi, osta kohalike perenaiste valmistatud suppi ning tutvuda loodustoaga. Lastele on olemas mängunurk. Üritus on tasuta! Projekti rahastab regionaalministri valitsemisala kohaliku omaalgatuse programmi vahenditest. Projekti toetab Kultuurkapital. Kuidas tulla bussiga: Pärnu bussijaamst väljub buss kell 12:30 Pärnu-Vatlamäe. Sõita peatuseni Kihlepa tee (tuleb ette võtta tempokas jalutuskäik Kihlepa keskusesse). Tagasi läheb buss Kihlepast kell 15:16. Vene talul on hea meel teada anda, et: Professional web hosting site if you are looking some uk web hosting then look click here see picks for uk web site hosting website hosting web uk top high quality which web hosting UK Great Britain read top website hosting review this site here suggest good web hosting website providers review
Kontsert Kihlepa rahvamajas 06.10
Veronika Meibaum
Vene talul on hea meel teada anda, et:
Pühapäeval, 6. oktoobril, toimub Kihlepa rahvamajas kontsert-pidu, mida korraldab Vene talu pererahvas. Kavas on balalaikamängu meistri Ilja Lunini kontsert (kes on käinud vallutamas südameid Võilillefestivali ajal), nii eesti- kui ka vene rahvatantsu- ja laulukollektiivide esinemised, Pavlovski Posaadi räti sidumise ja kandmise meistriklass, talisman-nuku tegemise õpituba, ravimtaimeteede tutvustus ja degustatsioon Mercedes Merimaa poolt ning soojendava meejoogi valmistamine.
Tutvustatatkse Vene talu teemakuude raames toimunud näitusi ning tänatakse väljapanekute tarbeks oma esemeid laenanud isikuid.

Kihlepa rahvamajas on võimalik külastada käsitööpoodi, osta kohalike perenaiste valmistatud suppi ning tutvuda loodustoaga. Lastele on olemas mängunurk.
Üritus on tasuta!

Projekti rahastab regionaalministri valitsemisala kohaliku omaalgatuse programmi vahenditest.
Projekti toetab Kultuurkapital.
Kontsert Kihlepa rahvamajas 06.10
Kuidas tulla bussiga:
Pärnu bussijaamst väljub buss kell 12:30 Pärnu-Vatlamäe. Sõita peatuseni Kihlepa tee (tuleb ette võtta tempokas jalutuskäik Kihlepa keskusesse).
Tagasi läheb buss Kihlepast kell 15:16.
Kontsert Kihlepa rahvamajas 06.10 Vene talul on hea meel teada anda, et:
est   rus  
Oktoober 2020
ETKNRLP
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Vene taluõu asub Soomra külas Audru vallas, e-post Veronika 55 958 038, Ljubov 5170517