Kihlepa rahvamaja täitus tantsu ja laualuga

Pühapäeval, 6. oktoobril, toimus Vene talu eestvedamisel Kihlepa rahvamajas meeleolukas pidu, mis võttis kokku Kultuurkapitali ja Kohaliku omaalgatuse programmi toel toimunud rahvuskultuuri teemakuude üritustesarja.

Peol esinesid nii vene rahvatantsuansambel Sudaruški, eesti rahvatantsurühm Audru Naised kui ka laulukollektiiv Rodnõje Napevõ. Muusikalise poole eest hoolitses balalaikavirtuoos Ilja Lunin. Mercedes Merimaa pidas loengu ravimtaimedest. Külastajatel oli võimalus tervendavaid teesid ka degusteerida ja soovi korral taimi ka kaasa võtta-osta. Jelena Garanina õpetas valmistama soojendavat meejooki ning Vene talu perenaine Ljubov Petrova pakkus külalistele ehtsat samovariteed. Marina Datskovskaja juhendamisel said külalised meisterdada omale traditsioonilise vene nuku-talismani. Kihlepa rahvamaja perenaised pakkusid ingveriga vürtsitatud sügissuppi ning metsamarjavitamiinidega rikastatud kooke. Rahvamajas oli üleval ka näitus, mille tarbeks laenasid nii eraisikud kui ka haridusasutused oma matrjoškasid, samovare või Pavlovski Posadi rätte. Samuti sai näha ka juulikuu meistriklassi raames dekoreeritud esemeid. Eriti uhke oli matjoškade näitus - kokku ligi 100 eksemplariga erinevast stiilist ja tehnikast. Täname kõiki, kes võtsid näitusest osa! Ürituse galeriid saab vaadata siit. Pühapäeval, 6. oktoobril, toimus Vene talu eestvedamisel Kihlepa rahvamajas meeleolukas pidu, mis võttis kokku Kultuurkapitali ja Kohaliku omaalgatuse programmi toel toimunud rahvuskultuuri teemakuude üritustesarja. Professional web hosting site if you are looking some uk web hosting then look click here see picks for uk web site hosting website hosting web uk top high quality which web hosting UK Great Britain read top website hosting review this site here suggest good web hosting website providers review
Kihlepa rahvamaja täitus tantsu ja laualuga
Veronika Meibaum
Pühapäeval, 6. oktoobril, toimus Vene talu eestvedamisel Kihlepa rahvamajas meeleolukas pidu, mis võttis kokku Kultuurkapitali ja Kohaliku omaalgatuse programmi toel toimunud rahvuskultuuri teemakuude üritustesarja.
Peol esinesid nii vene rahvatantsuansambel Sudaruški, eesti rahvatantsurühm Audru Naised kui ka laulukollektiiv Rodnõje Napevõ. Muusikalise poole eest hoolitses balalaikavirtuoos Ilja Lunin.
Mercedes Merimaa pidas loengu ravimtaimedest. Külastajatel oli võimalus tervendavaid teesid ka degusteerida ja soovi korral taimi ka kaasa võtta-osta.

Jelena Garanina õpetas valmistama soojendavat meejooki ning Vene talu perenaine Ljubov Petrova pakkus külalistele ehtsat samovariteed.

Marina Datskovskaja juhendamisel said külalised meisterdada omale traditsioonilise vene nuku-talismani.

Kihlepa rahvamaja perenaised pakkusid ingveriga vürtsitatud sügissuppi ning metsamarjavitamiinidega rikastatud kooke.

Rahvamajas oli üleval ka näitus, mille tarbeks laenasid nii eraisikud kui ka haridusasutused oma matrjoškasid, samovare või Pavlovski Posadi rätte. Samuti sai näha ka juulikuu meistriklassi raames dekoreeritud esemeid. Eriti uhke oli matjoškade näitus - kokku ligi 100 eksemplariga erinevast stiilist ja tehnikast.

Täname kõiki, kes võtsid näitusest osa!

Ürituse galeriid saab vaadata siit.
Kihlepa rahvamaja täitus tantsu ja laualuga
Kihlepa rahvamaja täitus tantsu ja laualuga Pühapäeval, 6. oktoobril, toimus Vene talu eestvedamisel Kihlepa rahvamajas meeleolukas pidu, mis võttis kokku Kultuurkapitali ja Kohaliku omaalgatuse programmi toel toimunud rahvuskultuuri teemakuude üritustesarja.
est   rus  
Oktoober 2020
ETKNRLP
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Vene taluõu asub Soomra külas Audru vallas, e-post Veronika 55 958 038, Ljubov 5170517