1. mai Avatud Uste Päev

Juba kolmandat korda korraldab Maaturism MTÜ üle-Eestilist maaturismiettevõtete Avatud Uste Päeva, millest ka Vene talu suurima heameelega osa võtab. Tulge ja veenduge, et maal on elu!

Ootame 1. mail külla oma väikesi ja suuri sõpru, et tutvuda Vene talu tegemistega ning saada osa vene rahvuskultuurist ja mõnusast seltskonnast. 11:00 - Teesalong. Joome ehtsat samovariteed ning maitseme erinevaid traditsioonilisi maiustusi, mida läbi aegade tee kõrvale pakuti.12:00 - jalustuskäik Vene talus. Talu noorperenaine Veronika Meibaum teeb külastajatele ringkäigu talus, tutvustades põnevamaid eksponaate ning rääkides põnevaid lugusid.13:00 - vene traditsioonilise kaltsunuku meistriklass. Perenaiste juhendamisel saavad külastajad meisterdada oma kätega väikese nuku, mille endaga toredast päevast mälestuseks kaasa võtta. See ettevõtmine sobib eriti meie noorematele külastajatele, kuid pakub kindlasti palju rõõmu ka täiskasvanutele.14:00 - saadame külalised järgmisi toredaid kohti külastama avatud uksed suletakse Ülalmainitud üritused on külastajatele tasuta.  Eelregistreerimine ei ole vajalik, kuid võimalusel palume arvestada alguskellaaegadega. Lisainfo:Veronika Meibaum55 958 038 es1 = 'mailto:ve&'; es2 = '#114;onika@venet'; es3 = ';alu.ee'; ts1 = 'veronika@v'; ts2 = 'enetalu.ee'; document.write(' '+ts1+ts2+' ');vero[No SpaM]nika@venetalu.ee www.maaturism.ee Juba kolmandat korda korraldab Maaturism MTÜ üle-Eestilist maaturismiettevõtete Avatud Uste Päeva, millest ka Vene talu suurima heameelega osa võtab. Tulge ja veenduge, et maal on elu! Professional web hosting site if you are looking some uk web hosting then look click here see picks for uk web site hosting website hosting web uk top high quality which web hosting UK Great Britain read top website hosting review this site here suggest good web hosting website providers review
1. mai Avatud Uste Päev
Juba kolmandat korda korraldab Maaturism MTÜ üle-Eestilist maaturismiettevõtete Avatud Uste Päeva, millest ka Vene talu suurima heameelega osa võtab. Tulge ja veenduge, et maal on elu!
Ootame 1. mail külla oma väikesi ja suuri sõpru, et tutvuda Vene talu tegemistega ning saada osa vene rahvuskultuurist ja mõnusast seltskonnast.

11:00 - Teesalong. Joome ehtsat samovariteed ning maitseme erinevaid traditsioonilisi maiustusi, mida läbi aegade tee kõrvale pakuti.
12:00 - jalustuskäik Vene talus. Talu noorperenaine Veronika Meibaum teeb külastajatele ringkäigu talus, tutvustades põnevamaid eksponaate ning rääkides põnevaid lugusid.
13:00 - vene traditsioonilise kaltsunuku meistriklass. Perenaiste juhendamisel saavad külastajad meisterdada oma kätega väikese nuku, mille endaga toredast päevast mälestuseks kaasa võtta. See ettevõtmine sobib eriti meie noorematele külastajatele, kuid pakub kindlasti palju rõõmu ka täiskasvanutele.
14:00 - saadame külalised järgmisi toredaid kohti külastama avatud uksed suletakse

Ülalmainitud üritused on külastajatele tasuta. 

Eelregistreerimine ei ole vajalik, kuid võimalusel palume arvestada alguskellaaegadega.

Lisainfo:
Veronika Meibaum
55 958 038

1. mai Avatud Uste Päev
1. mai Avatud Uste Päev Juba kolmandat korda korraldab Maaturism MTÜ üle-Eestilist maaturismiettevõtete Avatud Uste Päeva, millest ka Vene talu suurima heameelega osa võtab. Tulge ja veenduge, et maal on elu!
est   rus  
Veebruar 2017
ETKNRLP
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     

Vene taluõu asub Soomra külas Audru vallas, e-post Veronika 55 958 038, Ljubov 5170517